Eesti keel

Varuosad

Mazda ABI pakub oma klientidele laia valikut varuosi ja neid nii uuena kui ka ka kasutatult.

Meilt võid leida uusi varuosi järgmistelt brändidelt: Nipparts, Mazda OEM, Jakoparts, Japanparts, Asika, Quick Brake, NSK, GMB, SKF, Koyo, Contitech, Gates, KW, KYB, 555, Camelot, Budweg, LPR, GLO, LUK, NK, Lesjofors, Trusing, Klokkerholm, Calix, Ferodo, Remsa, Teknoport, Bosch, Denso, SWF, Fram, Moog, INA

Kasutatud varuosi impordime ise Jaapanist ja Hollandist vähemal määral ka Rootsist. Jaapanist impordime kasutatud varuosi Chiba prefektuurist, kus meie lumist talve ei ole ja seega on seal ka 10 ja rohkem aastat vanad autod ilma roosteta samuti ei sõideta autoga palju üle 100 000 km, seega on ka mootorid väga heas korras. Kahjuks on Jaapanis auto rool paremal pool sellest tulenevalt ei saa me päris mitmeid varuosi Eestis kasutada nagu näiteks roolilatt, armatuur, esituled.

Mazda ABI pakub ka kasutatud JDM (Japan Domestic Market) varuosi ehk tuuning varuosi, mida kasutatakse ainult Jaapani siseturul. Reeglina on JDM mootori ajud reguleeritud võimsamaks ja päris paljud stanged, iluvõred on edevama välimusega, lisatud on spoilereid tuulesuunajaid.