Kas sinu autol on korrosioonitõrje tehtud?  Hetkel on just õige aeg :) 

Fluid-Film korrosioonitõrje

 

Mazda ABIs kasutame korrosioonitõrjeks firma Hodt Korrosionsschutz GmbH materjale Fluid-Film, Perma-Film ja Multi-Film.

Fluid-Film materjalid on valmistatud lambavilla vaha (lanoliini) baasil, mis moodustab metalli pinnale pehme aktiivse kihi, andes sellega metallile pikaajalise korrosioonikaitse. Kuna Fluid-Film ei sisalda lahusteid on ta üks loodussõbralikumaid korrosioonitõrje aineid maailmas.

Tänu oma suurepärastele imendumis ja pugemis võimetele, ta ainult ei kaitse, vaid ka peatab juba olemasoleva korrosiooni, imendudes läbi rooste metalli pinnani välja. Fluid-Film materjale on erinevate viskoosustega vastavalt tema kasutuskohale. Fluid-Film materjalid ei sisalda lahusteid, nad ei kuiva ära, ja seega kaitseb ta korrosiooni eest nii kaua kui teda pinnal jätkub. Fluid-Film korrosioonikaitse materjale kasutatakse paljudes majandusharudes laevanduses, autonduses, põllumajanduses, lennunduses ja ka paljudes teistes.

Fluid-Film materjalide omadused

Peatab korrosiooni protsessi kuni 10 aastaks
Ei lase tekkida uuel roostel
Tõrjub pinnalt hapniku ja niiskuse
Määrib liikuvaid detaile
Kaitseb keermesliiteid kinni roostetamise eest
Pikendab auto eluiga
Ei riku tihendeid 
Tõestatud tehnoloogia- rohkem kui 100 aastat kogemust

·       

Korrosioonitõrje protsess

Eemaldatakse autol logarid, põhjaplastid ja tehnoloogiliste avade katted.


Pestakse kõrgsurvepesuriga auto põhi, rattakoopad ja mootoriruum. Pesu käigus eemaldatakse lisaks mustusele ja porile ka lahtine rooste.

Lastakse autol kuivada. Kui autolt on suurem vesi maha tilkunud võib alustada korrosioonitõrje ainete pealekandmisega.

Esimesena kasutatakse materjali FluidFilm Liquid A. See toode on suurima ja kiireima läbitungimisvõimega, tagades vee ja hapniku väljatõrjumise nii metalli pinnalt kui ka keevisliidete vahelt. Selle materjaliga töödeldakse autol siseõõnsused- karbid, tugevdustalad, sillatalad, tagatiiva sisekoopa vahed.

Järgmise materjalina kasutatakse Fluid-Film Liquid AR. See toode on paks tavoti taoline materjal, mida pealekandmiseks soojendatakse 45°C. Materjali kasutatakse teise kihina Fluid-Film Liquid A peale, tagades pikaajalise ja püsiva kaitsekihi.

Kolmas pealekantav materjal on Fluid-Film NAS, selle materjaliga kaetakse kogu auto põhi ka sillad ja õõtshoovad. Samuti kõikide uste, luugi ja kapoti sisepinnad.

Neljas kiht on Perma-Film, millega kaetakse auto põhi teistkordselt, see materjal kaitseb töödeldud pinda vee, soola ja liiva eest. Tekitades kaitsekihi aktiivse Fluid-Film kihi peale.

Kui kõik korrosioonitõrje materjalid on peale kantud, saab auto logarid ja põhjaplastid tagasi panna. Samuti soovitame paigaldada taga koobastesse tekstiillogari asemele kvaliteetsed Soome firma poolt valmistatud plast logarid. Plast logarid ei ima niiskust ja samuti ei jää nende külge ka pori. Samuti kaitseb plast logar ka tiiva serva kivi löökide eest.


Fluid-Film korrosioonitõrje käigus kasutatavad materjalid on valmistatud lambavilla vaha (lanoliini) baasil. Nad on keskkonnasõbralikud, ohutud nii inimestele kui ka loodusele.
  

 

 

 

UUDISED

Alates aprillist pakub Mazda ABI ka korrosioonikaitse teenuseid.

Autod lammutusse aprillis:

Mazda 3 1,6i man luukpära 04a.

Mazda 6 1,8i man luukpära 08a inglane 

Pakume mõistlike tarneaegadega Mazda originaal varuosi.
 

 • Mazda ABI Mustamäe:
 • Teaduspargi 9a Tallinn
 • Telefonid:
 • Laud 6 800 280
 • Meister 56 800 280
 • Varuosad 52 35 779
 • info@eurotrans.ee

 

 • Mazda ABI Pirita-Kose:
 • Vabaõhukooli tee 68 Tallinn
 • Telefonid:
 • Laud 6 237 974
 • Meister 52 89 089
 • Varuosad 50 27 524
 • meister@eurotrans.ee

 

Official Partner

Copyright © 2011 Eurotrans OÜ

Design by Intra Kinnisvara OÜ